Bednarska-Piętka Ewa – język polski, wiedza o kulturze
Borgosz-Jaźnicka Barbara – wychowanie fizyczne
Bożek-Piórkowska Edyta – język hiszpański
Dobrosz Edyta – język niemiecki
Domańska Renata – bibliotekarz
Furgała-Stachowicz Katarzyna – język angielski
Galbarczyk Barbara – religia
Gass Wiktoria – język angielski
Gładysz Daria – geografia
Gruszecka-Borys Anna – język angielski
Hertig Jarosław – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
Kaczorek Mirosław – język angielski, etyka
Kazun Krzysztof – historia, historia i społeczeństwo
Kieszek Katarzyna – chemia
Kopański Grzegorz – bibliotekarz
Korzeniewska Urszula – geografia
Kosmala Sławomir – religia
Kowalczyk Joanna – język angielski
Krupniewska Joanna – wychowanie fizyczne
Kubicka Agnieszka – język francuski
Kuśmirek Dorota – podstawy przedsiębiorczości, pedagog, doradca zawodowy
Laskus Barbara – matematyka, wicedyrektor
Leszczyńska Iwona – język rosyjski
Lubas Tomasz – informatyka
Łuczak Magdalena – język rosyjski
Łuniewski Marian – matematyka
Majewski Piotr – język angielski
Maj Rajmund – fizyka, język niemiecki, przyroda
Osenka Magdalena – historia, język polski
Oskroba Małgorzata – matematyka, informatyka
Pielak Robert – geografia, dyrektor
Pietruszczak Maciej – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Piórkowski Piotr – biologia, informatyka
Placzke Agnieszka – wiedza o społeczeństwie
Pokrzywińska Luiza – fizyka
Polkowska Maria – plastyka
Raczyńska Renata – informatyka, wychowanie fizyczne
Sadurska Agnieszka – język polski
Skoczek Otylia – język niemiecki
Tobiasz Magdalena – bibliotekarz
Tobiasz Tomasz – matematyka
Trzaskowska Urszula – język polski
Trzepałko Monika – psycholog
Tyszka-Kowalska Izabela – wychowanie fizyczne (urlop)
Ujazdowska Edyta – matematyka
Wakulińska Jolanta – język polski
Werner Witold – język angielski
Wilczyński Piotr – język angielski
Winiarek Zofia – chemia, matematyka, przyroda
Woźniak Arkadiusz – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Woźnica Iwona – pedagog
Woźnicka Elżbieta – biologia
Wróblewski Robert – wychowanie fizyczne
Zaborowska Beata – matematyka
Żurawska Agata – język polski